Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csabrendeki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csabrendeki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csabrendek

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Csabrendek 115 nm
20
49 millió Ft 426,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csabrendek
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
8174 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Csabrendek 41 nm
20
11 millió Ft 268,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csabrendek
Ingatlan iroda logó
41 m² terület
514 m² telek
1 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Csabrendek 67 nm
16
23,9 millió Ft 356,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csabrendek
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
926 m² telek
2 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Csabrendek 600 nm
20
98 millió Ft 163,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csabrendek
Ingatlan iroda logó
600 m² terület
3320 m² telek
9 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csabrendek 112764 nm
14
45 millió Ft 400 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csabrendek
Ingatlan iroda logó
112764 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Csabrendek 18 nm
K
20
7,9 millió Ft 438,9 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Csabrendek
Ingatlan iroda logó
18 m² terület
1564 m² telek
1 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Csabrendek 82 nm
17
27,9 millió Ft 340,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Csabrendek
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
4269 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.