Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csákberényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csákberényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csákberény

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Csákberény 122 nm
20
75 millió Ft 614,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csákberény
Ingatlan iroda logó
122 m² terület
574 m² telek
5 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Csákberény 38 nm
20
33,9 millió Ft 892,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csákberény
Ingatlan iroda logó
38 m² terület
1758 m² telek
2 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Csákberény 100 nm
20
67,9 millió Ft 679 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csákberény
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
2333 m² telek
3 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Csákberény, Zártkert 26 nm
20
32 millió Ft 1,19 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Csákberény, Zártkert
Ingatlan iroda logó
26 m² terület
4059 m² telek
1 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Csákberény, Zártkert 3901 nm
3
6,7 millió Ft 1,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csákberény, Zártkert
Ingatlan iroda logó
3901 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Csákberény, Rigó köz 31 2178 nm
1
23 millió Ft 10,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csákberény, Rigó köz 31
2178 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Csákberény 1145 nm
10
35 millió Ft
Eladó telek, Csákberény
Ingatlan iroda logó
1145 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Csákberény 1600 nm
7
13 millió Ft
Eladó telek, Csákberény
Ingatlan iroda logó
1600 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 1 éve
Eladó nyaraló Csákberény 23 nm
1
3,55 millió Ft 154,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Csákberény
23 m² terület
23 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.