Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csarodai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csarodai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csaroda

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Csaroda 90 nm
11
18,5 millió Ft 205,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csaroda
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
2136 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 hónapja
Eladó ház Csaroda 117 nm
1
18 millió Ft 153,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csaroda
117 m² terület
800 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.