Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csehbányai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csehbányai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csehbánya

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Csehbánya 170 nm
7
91 millió Ft 535,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csehbánya
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
10664 m² telek
4 szoba

Frissítve: 21 napja
Eladó ház Csehbánya 128 nm
20
65 millió Ft 507,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csehbánya
Ingatlan iroda logó
128 m² terület
4089 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Csehbánya 80 nm
1
61,3 millió Ft 766,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csehbánya
80 m² terület
3325 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Csehbánya 1417 nm
20
891,75 millió Ft 629,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Csehbánya
Ingatlan iroda logó
1417 m² terület
19 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Csehbánya 1417 nm
20
2 500 000 Euro
915 millió Ft 645,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Csehbánya
Ingatlan iroda logó
1417 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.