Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csengelei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csengelei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csengele

Feltöltve: 12 napja
Eladó ház Csengele 76 nm
20
35,9 millió Ft 472,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csengele
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
1475 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Csengele 100 nm
11
35 millió Ft 430 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csengele
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
2000 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 hónapja
Eladó ház Csengele 100 nm
19
28 millió Ft 280 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csengele
100 m² terület
1000 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 10 hónapja
Eladó ház Csengele 120 nm
1
73 millió Ft 608,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csengele
120 m² terület
5754 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Csengele 75629 nm
2
10 millió Ft 132 Ft/m²
Eladó telek, Csengele
Ingatlan iroda logó
75629 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Csengele 75629 nm
0
10 millió Ft
Eladó telek, Csengele
Ingatlan iroda logó
75629 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 3 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csengele 27400 nm
1
7,5 millió Ft 274 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csengele
27400 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csengele 80 nm
K
16
28,05 millió Ft 350,6 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csengele
5745 m² telek

Frissítve: 4 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csengele 1660000 nm
1
340 millió Ft 205 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csengele
1660000 m² telek

Frissítve: 7 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csengele 140 nm
1
52 millió Ft 371,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csengele
99700 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.