Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csényei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csényei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csénye

Frissítve: ma
Eladó ház Csénye 110 nm
20
20,5 millió Ft 186,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csénye
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
3015 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Csénye 110 nm
20
20,5 millió Ft 186,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csénye
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
3015 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 2 napja
Eladó ház Csénye 110 nm
20
20,5 millió Ft 186,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csénye
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
3015 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 2 napja
Eladó ház Csénye 148 nm
20
115,9 millió Ft 783,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csénye
Ingatlan iroda logó
148 m² terület
1637 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Csénye, Arany János utca 1365 nm
1
9,99 millió Ft 7,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csénye, Arany János utca
Ingatlan iroda logó
1365 m² telek

Feltöltve: 7 hónapja
Eladó telek Csénye, Mikszáth út 31. 1127 nm
9
15 millió Ft 13,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csénye, Mikszáth út 31.
Ingatlan iroda logó
1127 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 7 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Csénye, Petőfi utca 29. 467 nm
19
350 millió Ft 749,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Csénye, Petőfi utca 29.
Ingatlan iroda logó
467 m² terület
19749 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.