Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Cserhátsurányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Cserhátsurányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Cserhátsurány

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Cserhátsurány 86 nm
20
16,49 millió Ft 191,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cserhátsurány
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
1946 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Cserhátsurány 86 nm
20
16,49 millió Ft 190,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cserhátsurány
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
1946 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Cserhátsurány 74 nm
20
23,9 millió Ft 323 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cserhátsurány
Ingatlan iroda logó
74 m² terület
892 m² telek
2 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Cserhátsurány 47 nm
14
13,9 millió Ft 295,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Cserhátsurány
Ingatlan iroda logó
47 m² terület
680 m² telek
0 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 24 napja
Eladó telek Cserhátsurány 1798 nm
4
5,3 millió Ft 2,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Cserhátsurány
Ingatlan iroda logó
1798 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.