Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csikvándi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csikvándi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csikvánd

Frissítve: 20 napja
Eladó ház Csikvánd 136 nm
16
39 millió Ft 286,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csikvánd
Ingatlan iroda logó
136 m² terület
1797 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 28 napja
Eladó ház Csikvánd 135 nm
11
39 millió Ft 288,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csikvánd
135 m² terület
3 szoba

Feltöltve: 10 hónapja
Eladó ház Csikvánd 87 nm
K
5
17,9 millió Ft 205,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csikvánd
Ingatlan iroda logó
87 m² terület
3506 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 11 hónapja
Eladó telek Csikvánd 590 nm
1
550 ezer Ft 932 Ft/m²
Eladó telek, Csikvánd
590 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 20 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csikvánd 250000 nm
17
302 millió Ft 1,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csikvánd
Ingatlan iroda logó
250000 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csikvánd 276 nm
4
172 millió Ft 623,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csikvánd
Ingatlan iroda logó
8951 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csikvánd 94411 nm
5
35 millió Ft 371 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csikvánd
Ingatlan iroda logó
94411 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csikvánd 143734 nm
6
70 millió Ft 487 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csikvánd
Ingatlan iroda logó
143734 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.