Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csobánkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csobánkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csobánka

Frissítve: ma
Eladó ház Csobánka 300 nm
K
20
350 millió Ft 1,17 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Csobánka
Ingatlan iroda logó
300 m² terület
807 m² telek
7 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Csobánka 240 nm
20
250 millió Ft 1,04 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Csobánka
Ingatlan iroda logó
240 m² terület
1400 m² telek
6 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Csobánka 250 nm
20
299 millió Ft 1,2 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Csobánka
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
1300 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Csobánka 90 nm
18
104 millió Ft 1,16 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Csobánka
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
501 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kiadó ház Csobánkán

Feltöltve: 1 éve
Kiadó ház Csobánka 150 nm
12
600 ezer Ft/hó
Kiadó családi ház, Csobánka
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
4200 m² telek
4+1 fél szoba

Összes kiadó ház hirdetés

Csobánka eladó lakások

Frissítve: 2 napja
Eladó lakás Csobánka 721 nm
K
15
120 millió Ft
Eladó lakás, Csobánka
Ingatlan iroda logó
4 szoba
földszint

Frissítve: 2 napja
Eladó lakás Csobánka 721 nm
K
10
80 millió Ft
Eladó lakás, Csobánka
Ingatlan iroda logó
4 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Csobánka 720 nm
K
2
18 millió Ft 25 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csobánka
Ingatlan iroda logó
720 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Csobánka 4119 nm
20
195 millió Ft 47,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csobánka
Ingatlan iroda logó
4119 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Csobánka 790 nm
11
25,5 millió Ft 32,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csobánka
Ingatlan iroda logó
790 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Csobánka, Oszoly utca 575 nm
11
29,9 millió Ft 52 ezer Ft/m²
Eladó telek, Csobánka, Oszoly utca
Ingatlan iroda logó
575 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.