Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Csólyospálosi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Csólyospálosi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Csólyospálos

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Csólyospálos 70 nm
K
10
30 millió Ft 428,6 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Csólyospálos
70 m² terület
7250 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Csólyospálos 60 nm
9
9 millió Ft 150 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csólyospálos
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
4999 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Csólyospálos 60 nm
5
13 millió Ft 216,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csólyospálos
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
20000 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó ház Csólyospálos 96 nm
1
26 millió Ft 270,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Csólyospálos
96 m² terület
2000 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csólyospálos, Nincs utca 50 nm
15
5,9 millió Ft 118 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csólyospálos, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
21170 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Csólyospálos 100 nm
1
31,8 millió Ft 530 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Csólyospálos
60000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 4 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Csólyospálos 3534 nm
20
1,56 milliárd Ft 441,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Csólyospálos
Ingatlan iroda logó
3534 m² terület
90507 m² telek
15 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.