Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Dabronyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Dabronyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Dabrony

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Dabrony 85 nm
K
20
9,9 millió Ft 116,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dabrony
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
2176 m² telek
3 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Dabrony 110 nm
20
37,9 millió Ft 344,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dabrony
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
2757 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 hónapja
Eladó ház Dabrony, Árpád utca 19 100 nm
1
17,1 millió Ft 171 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dabrony, Árpád utca 19
100 m² terület
4000 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 9 hónapja
Eladó ház Dabrony 110 nm
1
37,9 millió Ft 344,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dabrony
110 m² terület
2757 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 6 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Dabrony 155 nm
10
8 millió Ft 51,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Dabrony
Ingatlan iroda logó
155 m² terület
3568 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.