Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Dányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Dányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Dány

Frissítve: ma
Eladó ház Dány 140 nm
20
68,9 millió Ft 492,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dány
140 m² terület
2265 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Dány 260 nm
20
157,5 millió Ft 605,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dány
Ingatlan iroda logó
260 m² terület
996 m² telek
10 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Dány 45 nm
8
43,5 millió Ft 966,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dány
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
1000 m² telek
1+2 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Dány 45 nm
8
43,5 millió Ft 966,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dány
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
1000 m² telek
1+2 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Dány 870 nm
8
26 millió Ft
Eladó telek, Dány
Ingatlan iroda logó
870 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Dány, Szent István 940 nm
3
25,9 millió Ft 27,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dány, Szent István
Ingatlan iroda logó
940 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Dány 1571 nm
6
22,9 millió Ft 14,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dány
Ingatlan iroda logó
1571 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Dány, Keszeg utca 800 nm
3
9,9 millió Ft 12,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dány, Keszeg utca
Ingatlan iroda logó
800 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 4 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Dány 20946 nm
3
6,8 millió Ft 325 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Dány
Ingatlan iroda logó
20946 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 21 napja
Eladó nyaraló Dány 64 nm
K
18
27,5 millió Ft 429,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Dány
Ingatlan iroda logó
64 m² terület
801 m² telek
3+2 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.