Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Dégi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Dégi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Dég

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Dég 103 nm
20
43 millió Ft 417,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dég
Ingatlan iroda logó
103 m² terület
2158 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Dég 62 nm
15
16 millió Ft 256,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dég
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
1108 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Dég 209 nm
20
49 millió Ft 234,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dég
Ingatlan iroda logó
209 m² terület
4316 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Dég 118 nm
13
13,49 millió Ft 113,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dég
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
2158 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Dég eladó lakások

Frissítve: 12 napja
Eladó lakás Dég, Hunyadi 73 nm
13
17,9 millió Ft 245,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Dég, Hunyadi
Ingatlan iroda logó
73 m² terület
3 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Dég 1498 nm
5
8,7 millió Ft 5,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dég
Ingatlan iroda logó
1498 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Dég 2158 nm
7
5,9 millió Ft 2,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dég
Ingatlan iroda logó
2158 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Dég 2326 nm
6
7,8 millió Ft 3,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dég
Ingatlan iroda logó
2326 m² telek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Dég 39000 nm
3
165 millió Ft 4,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dég
Ingatlan iroda logó

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 12 napja
Eladó nyaraló Dég 100 nm
3
24,99 millió Ft 249,9 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Dég
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1394 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.