Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Demjéni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Demjéni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Demjén

Frissítve: ma
Eladó ház Demjén 120 nm
9
44,9 millió Ft 374,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Demjén
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
686 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Demjén 102 nm
14
40 millió Ft 392,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Demjén
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
1500 m² telek
3 szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Demjén 82 nm
10
42 millió Ft 512,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Demjén
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
896 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Demjén 102 nm
19
40 millió Ft 392,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Demjén
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
1500 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Demjén 1294 nm
5
8 millió Ft
Eladó telek, Demjén
Ingatlan iroda logó
1294 m² telek

Feltöltve: 1 napja
Eladó telek Demjén 1108 nm
5
12,9 millió Ft
Eladó telek, Demjén
Ingatlan iroda logó
1108 m² telek

Feltöltve: 2 napja
Eladó telek Demjén 1108 nm
K
5
12,9 millió Ft 11,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Demjén
Ingatlan iroda logó
1108 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Demjén 9141 nm
K
20
170 millió Ft 18,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Demjén
Ingatlan iroda logó

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 6 napja
Eladó nyaraló Demjén 50 nm
18
49 millió Ft 980 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Demjén
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
788 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 9 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Demjén 495 nm
20
69,5 millió Ft 140,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Demjén
Ingatlan iroda logó
495 m² terület
1230 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Demjén 11725 nm
9
89 millió Ft
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Demjén
Ingatlan iroda logó
11725 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.