Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Dinnyésháti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Dinnyésháti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó nyaralók

Frissítve: 1 hónapja
Eladó nyaraló Dinnyéshát, Szeder út 108 nm
1
92,5 millió Ft 856,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Dinnyéshát, Szeder út
108 m² terület
840 m² telek
4+2 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.