Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Dombegyházi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Dombegyházi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Dombegyház

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Dombegyház, Rákóczi utca 12 65 nm
1
2,5 millió Ft 38,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dombegyház, Rákóczi utca 12
65 m² terület
1296 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó ház Dombegyház 100 nm
1
14,8 millió Ft 148 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dombegyház
100 m² terület
1000 m² telek
4 szoba

Frissítve: 4 hónapja
Eladó ház Dombegyház, Rákóczi utca 3. 99 nm
3
3,55 millió Ft 35,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dombegyház, Rákóczi utca 3.
Ingatlan iroda logó
99 m² terület
1098 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 10 hónapja
Eladó ház Dombegyház 175 nm
13
14,5 millió Ft 82,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dombegyház
Ingatlan iroda logó
175 m² terület
1579 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Dombegyház eladó lakások

Frissítve: 10 napja
Eladó lakás Dombegyház 95 nm
16
13,5 millió Ft 142,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Dombegyház
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
3 szoba
2. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 17 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Dombegyház 75 nm
20
12,9 millió Ft 172 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Dombegyház
Ingatlan iroda logó
4123 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.