Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Dorogházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Dorogházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Dorogháza

Feltöltve: 9 napja
Azonnal költözhető
Eladó ház Dorogháza 110 nm
K
8
25 millió Ft 227,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dorogháza
110 m² terület
2221 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Dorogháza 140 nm
9
39,9 millió Ft 285 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dorogháza
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
353 m² telek
2 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Dorogháza 110 nm
12
30 millió Ft 272,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dorogháza
110 m² terület
2221 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Dorogháza, Május 1 út 84 nm
20
13,5 millió Ft 160,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dorogháza, Május 1 út
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
1488 m² telek
0 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Dorogháza, Külterület 200000 nm
11
199 millió Ft 995 Ft/m²
Eladó telek, Dorogháza, Külterület
Ingatlan iroda logó
200000 m² telek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Dorogháza 220000 nm
3
89 millió Ft 405 Ft/m²
Eladó telek, Dorogháza
Ingatlan iroda logó
220000 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 25 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Dorogháza 58600 nm
15
85 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Dorogháza
Ingatlan iroda logó
58600 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Dorogháza 900000 nm
0
20 millió Ft 22 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Dorogháza
900000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.