Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Döröskei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Döröskei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Döröske

Feltöltve: 3 napja
Eladó ház Döröske 63 nm
12
37 millió Ft 587,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Döröske
Ingatlan iroda logó
63 m² terület
1116 m² telek
3 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Döröske 114 nm
20
269 900 Euro
96,89 millió Ft 849,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Döröske
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
2500 m² telek
3 szoba

Frissítve: 21 napja
Eladó ház Döröske 40 nm
13
15,9 millió Ft 397,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Döröske
Ingatlan iroda logó
40 m² terület
1068 m² telek
1 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Döröske, Szőlőkalja utca 1102 nm
K
9
5,4 millió Ft 4,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Döröske, Szőlőkalja utca
Ingatlan iroda logó
1102 m² telek

Frissítve: 11 napja
Eladó telek Döröske 978 nm
5
3,7 millió Ft 3,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Döröske
Ingatlan iroda logó
978 m² telek

Frissítve: 11 napja
Eladó telek Döröske 6071 nm
10
89 000 Euro
31,95 millió Ft 5,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Döröske
Ingatlan iroda logó
6071 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 8 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Döröske 21 nm
12
9,8 millió Ft 466,7 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Döröske
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 21 napja
Eladó nyaraló Döröske 50 nm
12
24,9 millió Ft 498 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Döröske
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
981 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.