Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Dunaszentgyörgyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Dunaszentgyörgyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Dunaszentgyörgy

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Dunaszentgyörgy, Csapó Vilmos utca 212 nm
K
20
62 millió Ft 292,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dunaszentgyörgy, Csapó Vilmos utca
Ingatlan iroda logó
212 m² terület
800 m² telek
6 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Dunaszentgyörgy 142 nm
20
23,5 millió Ft 165,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dunaszentgyörgy
Ingatlan iroda logó
142 m² terület
1334 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Dunaszentgyörgy 180 nm
20
50 millió Ft 277,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dunaszentgyörgy
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
883 m² telek
6 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Dunaszentgyörgy 125 nm
11
16 millió Ft 128 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dunaszentgyörgy
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
3743 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kiadó ház Dunaszentgyörgyön

Frissítve: 22 napja
Kiadó ház Dunaszentgyörgy 200 nm
20
300 ezer Ft/hó
Kiadó családi ház, Dunaszentgyörgy
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
1360 m² telek
0 szoba

Frissítve: 22 napja
Kiadó ház Dunaszentgyörgy, Várdomb utca 95 nm
8
350 ezer Ft/hó
Kiadó családi ház, Dunaszentgyörgy, Várdomb utca
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
957 m² telek
3 szoba

Összes kiadó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Dunaszentgyörgy 987 nm
3
15,5 millió Ft 15,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dunaszentgyörgy
Ingatlan iroda logó
987 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Dunaszentgyörgy 617 nm
6
9,9 millió Ft 16 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dunaszentgyörgy
Ingatlan iroda logó
617 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Dunaszentgyörgy 100 nm
8
21,9 millió Ft 219 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Dunaszentgyörgy
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1 m² telek
3 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.