Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Dunaszigeti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Dunaszigeti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Dunasziget

Frissítve: ma
Eladó ház Dunasziget 90 nm
K
13
84,9 millió Ft 943,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dunasziget
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
578 m² telek
0 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Dunasziget 90 nm
6
53,28 millió Ft 591 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dunasziget
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
743 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Dunasziget 90 nm
6
53,28 millió Ft 591 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dunasziget
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
547 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Dunasziget 90 nm
6
53,28 millió Ft 591 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dunasziget
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
510 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Dunasziget 4784 nm
10
74,59 millió Ft
Eladó telek, Dunasziget
Ingatlan iroda logó
4784 m² telek

Feltöltve: 4 napja
Eladó telek Dunasziget 1909 nm
K
1
27,9 millió Ft 14,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dunasziget
Ingatlan iroda logó
1909 m² telek

Frissítve: 4 napja
Eladó telek Dunasziget 2980 nm
1
140 millió Ft 47 ezer Ft/m²
Eladó telek, Dunasziget
2980 m² telek

Frissítve: 13 napja
Eladó telek Dunasziget 905 nm
1
19,9 millió Ft
Eladó telek, Dunasziget
Ingatlan iroda logó
905 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 8 napja
Eladó nyaraló Dunasziget 70 nm
14
54 millió Ft 771,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Dunasziget
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
250 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó nyaraló Dunasziget 250 nm
1
246,1 millió Ft 984,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Dunasziget
250 m² terület
1914 m² telek
5+1 fél szoba

Frissítve: 7 hónapja
Eladó nyaraló Dunasziget 46 nm
14
27,9 millió Ft 606,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Dunasziget
Ingatlan iroda logó
46 m² terület
88 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.