Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Écsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Écsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Écs

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Écs 81 nm
2
71,53 millió Ft 883 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Écs
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1152 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Écs 80 nm
1
22 millió Ft 275 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Écs
80 m² terület
900 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Écs 68 nm
11
44,95 millió Ft 661 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Écs
Ingatlan iroda logó
68 m² terület
730 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Écs 110 nm
5
98,5 millió Ft 895,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Écs
110 m² terület
1400 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Écs 1119 nm
8
15,9 millió Ft
Eladó telek, Écs
Ingatlan iroda logó
1119 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Écs 1119 nm
6
17,9 millió Ft 16 ezer Ft/m²
Eladó telek, Écs
Ingatlan iroda logó
1119 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Écs 3889 nm
K
17
19,9 millió Ft 5,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Écs
Ingatlan iroda logó
3889 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Écs 3158 nm
7
18,5 millió Ft
Eladó telek, Écs
Ingatlan iroda logó
3158 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 9 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Écs 3984 nm
6
13 millió Ft 3,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Écs
Ingatlan iroda logó
3984 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Écs 2756 nm
7
10 millió Ft 3,6 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Écs
Ingatlan iroda logó
2756 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Écs 1203 nm
0
4,9 millió Ft 4,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Écs
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.