Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Egerági ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Egerági ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Egerág

Frissítve: ma
Eladó ház Egerág 70 nm
20
24,9 millió Ft 355,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egerág
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1797 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Egerág 260 nm
19
170 millió Ft 653,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egerág
Ingatlan iroda logó
260 m² terület
1067 m² telek
10 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Egerág 260 nm
16
170 millió Ft 653,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egerág
Ingatlan iroda logó
260 m² terület
1067 m² telek
10 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Egerág 170 nm
10
29,9 millió Ft 175,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egerág
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
1753 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Egerág 2200 nm
10
3,9 millió Ft
Eladó telek, Egerág
Ingatlan iroda logó
2200 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Egerág 900 nm
2
3,8 millió Ft
Eladó telek, Egerág
Ingatlan iroda logó
900 m² telek

Frissítve: 17 napja
Eladó telek Egerág, Külterület 2200 nm
10
3,9 millió Ft 1,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Egerág, Külterület
Ingatlan iroda logó
2200 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 10 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Egerág 108000 nm
1
19 millió Ft 176 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Egerág
108000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.