Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Egeraracsai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Egeraracsai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Egeraracsa

Frissítve: ma
Eladó ház Egeraracsa 98 nm
20
26,99 millió Ft 275,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egeraracsa
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
1669 m² telek
2 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Egeraracsa 100 nm
17
29 millió Ft 290 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egeraracsa
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
3178 m² telek
5 szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó ház Egeraracsa 70 nm
K
14
34,9 millió Ft 498,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egeraracsa
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
2140 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Egeraracsa 2766 nm
5
1,6 millió Ft 578 Ft/m²
Eladó telek, Egeraracsa
Ingatlan iroda logó
2766 m² telek

Frissítve: 18 napja
Eladó telek Egeraracsa, Zártkert 2507 nm
20
4,9 millió Ft 2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Egeraracsa, Zártkert
Ingatlan iroda logó
2507 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Egeraracsa 4748 nm
1
4,99 millió Ft 1,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Egeraracsa
Ingatlan iroda logó
4748 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó nyaraló Egeraracsa, Pince sor 50 nm
K
14
13,9 millió Ft 278 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Egeraracsa, Pince sor
50 m² terület
4100 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó nyaraló Egeraracsa 60 nm
9
9,9 millió Ft 165 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Egeraracsa
60 m² terület
3894 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.