Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Egyházasfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Egyházasfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Egyházasfalu

Feltöltve: 11 hónapja
Eladó ház Egyházasfalu 110 nm
18
44,9 millió Ft 408,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Egyházasfalu
110 m² terület
1500 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó telek Egyházasfalu 3089 nm
1
21,99 millió Ft 7,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Egyházasfalu
3089 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.