Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Erdőbényei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Erdőbényei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Erdőbénye

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Erdőbénye 105 nm
20
13,9 millió Ft 132,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Erdőbénye
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1047 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Erdőbénye 67 nm
20
14,49 millió Ft 216,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Erdőbénye
Ingatlan iroda logó
67 m² terület
522 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Erdőbénye 81 nm
20
15,49 millió Ft 191,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Erdőbénye
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
2200 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Erdőbénye 105 nm
20
13,9 millió Ft 132,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Erdőbénye
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1047 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Erdőbénye 1644 nm
1
10,9 millió Ft 6,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Erdőbénye
Ingatlan iroda logó
1644 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Erdőbénye 702 nm
4
8,9 millió Ft 12,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Erdőbénye
Ingatlan iroda logó
702 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó telek Erdőbénye, Dombi Sámuel utca 17. 843 nm
1
5,9 millió Ft 7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Erdőbénye, Dombi Sámuel utca 17.
843 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Erdőbénye, Ady köz 1000 nm
20
1,78 milliárd Ft 1,78 millió Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Erdőbénye, Ady köz
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 20 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Erdőbénye 101374 nm
4
36 millió Ft 355 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Erdőbénye
Ingatlan iroda logó
101374 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Erdőbénye 56 nm
1
21 millió Ft 1,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Erdőbénye
18535 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.