Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Érsekvadkerti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Érsekvadkerti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Érsekvadkert

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Érsekvadkert 80 nm
19
45,5 millió Ft 568,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Érsekvadkert
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
763 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Érsekvadkert 250 nm
15
29,9 millió Ft 119,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Érsekvadkert
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
1365 m² telek
9 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Érsekvadkert 115 nm
15
34,5 millió Ft 300 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Érsekvadkert
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
890 m² telek
2 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Érsekvadkert 90 nm
20
13,9 millió Ft 154,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Érsekvadkert
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1486 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Érsekvadkert 1238 nm
6
5,5 millió Ft
Eladó telek, Érsekvadkert
Ingatlan iroda logó
1238 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó telek Érsekvadkert 1059 nm
6
5 millió Ft 4,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Érsekvadkert
Ingatlan iroda logó
1059 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 8 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Érsekvadkert 59 nm
1
3,5 millió Ft 59,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Érsekvadkert
59 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.