Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Eszteregnyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eszteregnyei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Eszteregnye

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Eszteregnye 240 nm
20
62,8 millió Ft 261,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
240 m² terület
5061 m² telek
6 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Eszteregnye 69 nm
17
14 millió Ft 202,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
69 m² terület
1588 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Eszteregnye 69 nm
17
14 millió Ft 202,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
69 m² terület
1588 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Eszteregnye 88 nm
20
39,9 millió Ft 453,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
88 m² terület
1000 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Eszteregnye 4100 nm
7
3 millió Ft 732 Ft/m²
Eladó telek, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
4100 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Eszteregnye 1446 nm
1
3 millió Ft 2,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Eszteregnye
1446 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Eszteregnye 1538 nm
7
1,9 millió Ft
Eladó telek, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
1538 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Eszteregnye 3204 nm
20
7,5 millió Ft
Eladó telek, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
3204 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 1 napja
Eladó nyaraló Eszteregnye 30 nm
5
1,9 millió Ft 63,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
30 m² terület
2893 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Eszteregnye 55 nm
K
20
23,9 millió Ft 434,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
2657 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Eszteregnye 2893 nm
6
1,9 millió Ft
Eladó nyaraló, Eszteregnye
Ingatlan iroda logó
2893 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.