Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Farádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Farádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Farád

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Farád 480 nm
19
189,9 millió Ft 395,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Farád
Ingatlan iroda logó
480 m² terület
1114 m² telek
3 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Farád 965 nm
1
69 millió Ft 71,5 ezer Ft/m²
Eladó villa, kastély, Farád
965 m² terület
4423 m² telek
11 szoba

Feltöltve: 16 napja
Eladó ház Farád 124 nm
18
68,9 millió Ft 555,6 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Farád
Ingatlan iroda logó
124 m² terület
1764 m² telek
4 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Farád 110 nm
9
47,5 millió Ft 431,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Farád
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
800 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kiadó ház Farádon

Frissítve: 1 hónapja
Kiadó ház Farád 70 nm
1
120 ezer Ft/hó
Kiadó családi ház, Farád
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
980 m² telek
4 szoba

Összes kiadó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 6 hónapja
Eladó telek Farád 3280 nm
1
20 millió Ft 6,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Farád
Ingatlan iroda logó
3280 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.