Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Farkasgyepűi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Farkasgyepűi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Farkasgyepű

Frissítve: ma
Eladó ház Farkasgyepű 130 nm
1
99,9 millió Ft 768,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Farkasgyepű
130 m² terület
2800 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Farkasgyepű 91 nm
13
49,8 millió Ft 547,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Farkasgyepű
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
288 m² telek
4 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Farkasgyepű, Csurgó u. 6. 84 nm
16
79,9 millió Ft 951,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Farkasgyepű, Csurgó u. 6.
84 m² terület
978 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Farkasgyepű 1375 nm
5
21,5 millió Ft
Eladó telek, Farkasgyepű
Ingatlan iroda logó
1375 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Farkasgyepű 1375 nm
5
21,5 millió Ft
Eladó telek, Farkasgyepű
Ingatlan iroda logó
1375 m² telek

Frissítve: 4 napja
Eladó telek Farkasgyepű 22000 nm
K
9
95 millió Ft 4,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Farkasgyepű
Ingatlan iroda logó
22000 m² telek

Frissítve: 24 napja
Eladó telek Farkasgyepű, Petőfi Sándor utca 1375 nm
6
21,5 millió Ft 15,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Farkasgyepű, Petőfi Sándor utca
Ingatlan iroda logó
1375 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 7 napja
Eladó nyaraló Farkasgyepű 60 nm
1
40,9 millió Ft 681,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Farkasgyepű
60 m² terület
180 m² telek
1+2 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.