Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Felcsúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Felcsúti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Felcsút

Frissítve: ma
Eladó ház Felcsút 365 nm
K
20
219 millió Ft 600 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felcsút
Ingatlan iroda logó
365 m² terület
4201 m² telek
8 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Felcsút, Rákóczi Ferenc utca 55 nm
6
32 millió Ft 581,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Ingatlan iroda logó
55 m² terület
1764 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Felcsút, Rákóczi Ferenc utca 249 nm
20
128,89 millió Ft 517,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Ingatlan iroda logó
249 m² terület
948 m² telek
7+1 fél szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Felcsút 95 nm
18
141 millió Ft 1,48 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Felcsút
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
1110 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Felcsút, Külterület 1242 nm
4
3,5 millió Ft 2,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Felcsút, Külterület
Ingatlan iroda logó
1242 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Felcsút 867 nm
4
3,5 millió Ft 4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Felcsút
Ingatlan iroda logó
867 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Felcsút 6742 nm
5
32 millió Ft 4,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Felcsút
Ingatlan iroda logó
6742 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Felcsút, Napsugár utca 1648 nm
3
16,5 millió Ft 10 ezer Ft/m²
Eladó telek, Felcsút, Napsugár utca
Ingatlan iroda logó
1648 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Felcsút 4598 nm
2
6 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Felcsút
Ingatlan iroda logó

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Felcsút, Külterület 5843 nm
4
7,9 millió Ft 1,4 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Felcsút, Külterület
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.