Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Feldebrői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Feldebrői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Feldebrő

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Feldebrő 87 nm
9
24,9 millió Ft 286,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Feldebrő
Ingatlan iroda logó
87 m² terület
1237 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Feldebrő 83 nm
K
20
26 millió Ft 313,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Feldebrő
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
713 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Feldebrő 95 nm
18
10,6 millió Ft 111,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Feldebrő
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
1415 m² telek
2 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Feldebrő 83 nm
20
26 millió Ft 313,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Feldebrő
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
713 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Feldebrő eladó lakások

Frissítve: 3 napja
Eladó lakás Feldebrő 56 nm
K
20
15,5 millió Ft 276,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Feldebrő
Ingatlan iroda logó
56 m² terület
2 szoba
földszint

Frissítve: 4 napja
Eladó lakás Feldebrő 56 nm
20
15,5 millió Ft 276,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Feldebrő
Ingatlan iroda logó
56 m² terület
2 szoba
földszint

Frissítve: 4 napja
Eladó lakás Feldebrő 68 nm
20
15,5 millió Ft 227,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Feldebrő
Ingatlan iroda logó
68 m² terület
3 szoba
földszint

Frissítve: 1 hónapja
Eladó lakás Feldebrő 56 nm
20
15,5 millió Ft 276,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Feldebrő
Ingatlan iroda logó
56 m² terület
2 szoba

Összes eladó lakás hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.