Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Felgyői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Felgyői ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Felgyő

Frissítve: 17 napja
Eladó ház Felgyő 101 nm
10
61,5 millió Ft 608,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felgyő
Ingatlan iroda logó
101 m² terület
1259 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Felgyő 109 nm
20
21,9 millió Ft 200,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felgyő
Ingatlan iroda logó
109 m² terület
5036 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Felgyő 100 nm
16
39 millió Ft 390 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Felgyő
Ingatlan iroda logó
81859 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Felgyő 100 nm
16
39 millió Ft 390 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Felgyő
Ingatlan iroda logó
81859 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Felgyő 80 nm
20
75 millió Ft 937,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Felgyő
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Felgyő 100000 nm
1
24 millió Ft 240 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Felgyő
Ingatlan iroda logó
100000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.