Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Felsőszentiváni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Felsőszentiváni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Felsőszentiván

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Felsőszentiván 83 nm
K
11
4,7 millió Ft 56,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felsőszentiván
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
4259 m² telek
4 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Felsőszentiván 100 nm
12
8,5 millió Ft 85 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felsőszentiván
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1619 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Felsőszentiván 80 nm
20
11,9 millió Ft 148,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felsőszentiván
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1950 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 9 napja
Eladó ház Felsőszentiván 120 nm
1
25 millió Ft 208,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Felsőszentiván
120 m² terület
1840 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Felsőszentiván eladó lakások

Frissítve: 2 napja
Eladó lakás Felsőszentiván 76 nm
K
15
23,9 millió Ft 314,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Felsőszentiván
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
3 szoba
1. emelet

Frissítve: 22 napja
Eladó lakás Felsőszentiván 76 nm
20
23,9 millió Ft 314,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Felsőszentiván
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
3 szoba
1. emelet

Frissítve: 1 hónapja
Eladó lakás Felsőszentiván 76 nm
20
23,9 millió Ft 314,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Felsőszentiván
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
3 szoba
1. emelet

Frissítve: 7 hónapja
Eladó lakás Felsőszentiván, Jókai Mór u 9 fszt 2 90 nm
5
17,56 millió Ft 195,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Felsőszentiván, Jókai Mór u 9 fszt 2
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1+1 fél szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.