Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Fényeslitkei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Fényeslitkei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Fényeslitke

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Fényeslitke 115 nm
17
19,9 millió Ft 173 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fényeslitke
Ingatlan iroda logó
115 m² terület
1063 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Fényeslitke 120 nm
20
22,5 millió Ft 187,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fényeslitke
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
1510 m² telek
4 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Fényeslitke 144 nm
17
24,9 millió Ft 172,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fényeslitke
Ingatlan iroda logó
144 m² terület
2764 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.