Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Fülöpi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Fülöpi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Fülöp

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Fülöp 120 nm
13
19,5 millió Ft 162,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fülöp
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
3038 m² telek
3 szoba

Frissítve: 20 napja
Eladó ház Fülöp 165 nm
20
55 millió Ft 333,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fülöp
Ingatlan iroda logó
165 m² terület
4 szoba

Frissítve: 11 hónapja
Eladó ház Fülöp 60 nm
19
5,3 millió Ft 88,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fülöp
60 m² terület
3200 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Fülöp 3366 nm
14
39 millió Ft 11,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Fülöp
Ingatlan iroda logó
3366 m² telek

Feltöltve: 10 hónapja
Eladó telek Fülöp, Darvaskert utca 9264 nm
K
14
39 millió Ft 4,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Fülöp, Darvaskert utca
Ingatlan iroda logó
9264 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöp 63 nm
20
35 millió Ft 555,6 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöp
Ingatlan iroda logó
20544 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöp, Béke telep 5. 60 nm
1
5,9 millió Ft 995 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöp, Béke telep 5.
5931 m² telek

Feltöltve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöp, 052/11 17661 nm
0
1,8 millió Ft 102 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöp, 052/11
17661 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.