Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Fülöpjakabi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Fülöpjakabi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Fülöpjakab

Frissítve: ma
Eladó ház Fülöpjakab 54 nm
8
29,9 millió Ft 553,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fülöpjakab
Ingatlan iroda logó
54 m² terület
610 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Fülöpjakab 219 nm
20
57 millió Ft 260,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fülöpjakab
Ingatlan iroda logó
219 m² terület
3000 m² telek
6 szoba

Feltöltve: 11 hónapja
Eladó ház Fülöpjakab, Mátyás király utca 126 nm
1
70 millió Ft 555,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Fülöpjakab, Mátyás király utca
126 m² terület
1240 m² telek
4+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöpjakab, Tanya I. 55 nm
13
14,5 millió Ft 263,6 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöpjakab, Tanya I.
Ingatlan iroda logó
3596 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöpjakab, Tanya I. 35 nm
8
6,5 millió Ft 185,7 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöpjakab, Tanya I.
Ingatlan iroda logó
1479 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Fülöpjakab 46 nm
1
28 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Fülöpjakab
20800 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.