Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Garai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Garai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gara

Frissítve: ma
Eladó ház Gara 104 nm
15
20 millió Ft 192,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gara
Ingatlan iroda logó
104 m² terület
535 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Gara, Kossuth Lajos utca 204 nm
15
25 millió Ft 122,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gara, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
204 m² terület
2064 m² telek
7 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Gara 128 nm
17
19,5 millió Ft 152,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gara
Ingatlan iroda logó
128 m² terület
1611 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Gara 200 nm
20
13 millió Ft 65 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gara
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
1435 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Gara, Csátaljai út 700 nm
18
19,8 millió Ft 4,5 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Gara, Csátaljai út
Ingatlan iroda logó
4440 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Gara 192 nm
13
19 millió Ft 99 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gara
Ingatlan iroda logó
192 m² terület

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Gara 192 nm
13
19 millió Ft 99 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gara
Ingatlan iroda logó
192 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.