Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Garéi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Garéi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Garé

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Garé, Rákóczi Ferenc utca 76 nm
20
9,99 millió Ft 130,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Garé, Rákóczi Ferenc utca
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
3514 m² telek
2 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Garé 76 nm
20
9,99 millió Ft 131,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Garé
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
3514 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.