Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gércei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gércei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gérce

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Gérce 159 nm
20
48,1 millió Ft 302,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gérce
Ingatlan iroda logó
159 m² terület
1057 m² telek
4 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Gérce 60 nm
16
21 millió Ft 350 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gérce
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
410 m² telek
2 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Gérce 90 nm
11
12 millió Ft 133,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gérce
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
920 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 26 napja
Eladó telek Gérce 1108 nm
9
2,5 millió Ft 2,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gérce
Ingatlan iroda logó
1108 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Gérce 41 nm
15
14,99 millió Ft 365,6 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Gérce
5844 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.