Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gógánfai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gógánfai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gógánfa

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Gógánfa 90 nm
20
9,9 millió Ft 110 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gógánfa
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1311 m² telek
4 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Gógánfa 86 nm
16
18 millió Ft 209,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gógánfa
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
1646 m² telek
2 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Gógánfa 111 nm
20
29,9 millió Ft 269,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gógánfa
Ingatlan iroda logó
111 m² terület
1678 m² telek
3 szoba

Frissítve: 17 napja
Eladó ház Gógánfa 53 nm
12
13,99 millió Ft 264 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gógánfa
Ingatlan iroda logó
53 m² terület
1109 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó telek Gógánfa 1464 nm
1
6 millió Ft 4,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gógánfa
1464 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Gógánfa, Nincs utca 14325 nm
20
165 millió Ft 11,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gógánfa, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
14325 m² terület

Frissítve: 7 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Gógánfa 14325 nm
20
165 millió Ft 11,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gógánfa
Ingatlan iroda logó
14325 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.