Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Góri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Góri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gór

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Gór 88 nm
18
46 millió Ft 522,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gór
Ingatlan iroda logó
88 m² terület
1921 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Gór 60 nm
K
11
24,9 millió Ft 415 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gór
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
1360 m² telek
2 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Gór 140 nm
16
14,9 millió Ft 106,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gór
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
1597 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 12 napja
Eladó ház Gór 138 nm
1
74 millió Ft 536,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gór
138 m² terület
2099 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.