Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Görbeházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Görbeházai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Görbeháza

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Görbeháza 79 nm
17
54 millió Ft 683,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Görbeháza
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
1242 m² telek
2 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Görbeháza 90 nm
9
26 millió Ft 288,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Görbeháza
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
2153 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Görbeháza 60 nm
13
21,5 millió Ft 358,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Görbeháza
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
2112 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 29 napja
Eladó ház Görbeháza, Rákóczi utcai 2 70 nm
1
15 millió Ft 214,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Görbeháza, Rákóczi utcai 2
70 m² terület
2000 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Görbeháza 554 nm
5
2,49 millió Ft
Eladó telek, Görbeháza
Ingatlan iroda logó
554 m² telek

Feltöltve: 16 napja
Eladó telek Görbeháza 554 nm
5
2,49 millió Ft 4,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Görbeháza
Ingatlan iroda logó
554 m² telek

Feltöltve: 21 napja
Eladó telek Görbeháza 550 nm
2
2,49 millió Ft
Eladó telek, Görbeháza
Ingatlan iroda logó
550 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 20 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Görbeháza 117 nm
2
49,9 millió Ft 426,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Görbeháza
Ingatlan iroda logó
117 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.