Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gutorföldei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gutorföldei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gutorfölde

Frissítve: ma
Eladó ház Gutorfölde 73 nm
K
12
8,9 millió Ft 121,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gutorfölde
Ingatlan iroda logó
73 m² terület
1811 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Gutorfölde 119 nm
20
15 millió Ft 126,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gutorfölde
Ingatlan iroda logó
119 m² terület
2356 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Gutorfölde 1820 nm
20
16 millió Ft
Eladó családi ház, Gutorfölde
Ingatlan iroda logó
1820 m² telek
1 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Gutorfölde 3123 nm
14
12 millió Ft
Eladó családi ház, Gutorfölde
Ingatlan iroda logó
3123 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Gutorfölde eladó lakások

Frissítve: 27 napja
Eladó lakás Gutorfölde 87 nm
15
11,9 millió Ft 136,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Gutorfölde
Ingatlan iroda logó
87 m² terület
5 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 7 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Gutorfölde 80 nm
20
10 millió Ft 125 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gutorfölde
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
627 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Gutorfölde 79349 nm
8
270 millió Ft 3,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gutorfölde
Ingatlan iroda logó
79349 m² terület
79349 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.