Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gyöngyösoroszii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gyöngyösoroszii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gyöngyösoroszi

Frissítve: ma
Eladó ház Gyöngyösoroszi 89 nm
15
15 millió Ft 168,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyöngyösoroszi
Ingatlan iroda logó
89 m² terület
830 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Gyöngyösoroszi 98 nm
1
6 millió Ft 61,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyöngyösoroszi
Ingatlan iroda logó
98 m² terület
98 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Gyöngyösoroszi 160 nm
20
39,5 millió Ft 246,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyöngyösoroszi
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
5635 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Gyöngyösoroszi 130 nm
19
19,99 millió Ft 153,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyöngyösoroszi
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1681 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Gyöngyösoroszi eladó lakások

Frissítve: 8 napja
Eladó lakás Gyöngyösoroszi 51 nm
10
8,89 millió Ft 174,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Gyöngyösoroszi
Ingatlan iroda logó
51 m² terület
2 szoba
2. emelet

Frissítve: 13 napja
Eladó lakás Gyöngyösoroszi, Károlytáró telep 21 51 nm
10
8,89 millió Ft 174,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Gyöngyösoroszi, Károlytáró telep 21
Ingatlan iroda logó
51 m² terület
2 szoba
2. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 21 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Gyöngyösoroszi 100 nm
9
300 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gyöngyösoroszi
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1 szoba

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.