Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gyönki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gyönki ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gyönk

Feltöltve: 1 napja
Eladó ház Gyönk 71 nm
K
19
13 millió Ft 183,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyönk
Ingatlan iroda logó
71 m² terület
1139 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Gyönk 250 nm
16
10,9 millió Ft 43,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyönk
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
748 m² telek
10 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Gyönk, Szabatonpuszta 109 nm
20
12 millió Ft 110,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyönk, Szabatonpuszta
Ingatlan iroda logó
109 m² terület
1143 m² telek
4 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Gyönk 250 nm
16
14,9 millió Ft 59,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyönk
Ingatlan iroda logó
250 m² terület
748 m² telek
6 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Gyönk 5072 nm
4
7,5 millió Ft 1,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gyönk
Ingatlan iroda logó
5072 m² telek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó telek Gyönk, Muskátli utca 1400 nm
1
1 millió Ft 714 Ft/m²
Eladó telek, Gyönk, Muskátli utca
1400 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 12 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Gyönk 40 nm
7
7,5 millió Ft 187,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gyönk
Ingatlan iroda logó
40 m² terület

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Gyönk, Dózsa tér 22 nm
15
3,9 millió Ft 177,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gyönk, Dózsa tér
Ingatlan iroda logó
22 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Gyönk 22 nm
15
60 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gyönk
Ingatlan iroda logó
22 m² terület

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.