Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Győrsági ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Győrsági ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Győrság

Frissítve: ma
Eladó ház Győrság 92 nm
7
89,9 millió Ft 977,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győrság
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
373 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Győrság 92 nm
7
79,9 millió Ft 868,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győrság
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
373 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Győrság 71 nm
13
63,9 millió Ft 900 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győrság
Ingatlan iroda logó
71 m² terület
326 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Győrság 1115 nm
20
429,9 millió Ft 385,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győrság
Ingatlan iroda logó
1115 m² terület
8392 m² telek
12 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Győrság 1499 nm
5
13,5 millió Ft
Eladó telek, Győrság
Ingatlan iroda logó
1499 m² telek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Győrság 2200 nm
5
20,49 millió Ft 9,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Győrság
Ingatlan iroda logó
2200 m² telek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Győrság 4899 nm
2
12,9 millió Ft 2,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Győrság
Ingatlan iroda logó
4899 m² telek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Győrság 4899 nm
4
12,9 millió Ft 2,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Győrság
Ingatlan iroda logó
4899 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 6 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Győrság 1115 nm
15
429,9 millió Ft 385,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Győrság
Ingatlan iroda logó
1115 m² terület
8392 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.