Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Győrzámolyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Győrzámolyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Győrzámoly

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Győrzámoly 155 nm
K
14
199 millió Ft 1,28 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
155 m² terület
734 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Győrzámoly 93 nm
6
82,9 millió Ft 891,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
432 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Győrzámoly 114 nm
10
124,9 millió Ft 1,1 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
700 m² telek
4 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Győrzámoly 70 nm
6
35 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
721 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Győrzámoly 3700 nm
1
136 millió Ft 36,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
3700 m² telek

Feltöltve: 5 napja
Eladó telek Győrzámoly 860 nm
9
43,5 millió Ft
Eladó telek, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
860 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Győrzámoly 860 nm
9
43,5 millió Ft 50,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
860 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Győrzámoly 871 nm
4
43,5 millió Ft 49,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
871 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: ma
Eladó nyaraló Győrzámoly 146 nm
19
170 millió Ft 1,16 millió Ft/m²
Eladó nyaraló, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
146 m² terület
790 m² telek
4 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Győrzámoly 110 nm
11
200 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Győrzámoly
Ingatlan iroda logó
110 m² terület

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.