Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gyugyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gyugyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gyugy

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Gyugy 90 nm
15
34 millió Ft 377,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyugy
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1691 m² telek
2+2 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Gyugy 180 nm
11
32 millió Ft 177,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyugy
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
5313 m² telek
3 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Gyugy 72 nm
15
34,9 millió Ft 484,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyugy
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
1142 m² telek
2+2 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Gyugy 72 nm
15
19,99 millió Ft 277,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyugy
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
2093 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Gyugy 2101 nm
15
6,9 millió Ft 3,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gyugy
Ingatlan iroda logó
2101 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Gyugy 1798 nm
4
10 millió Ft 5,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gyugy
Ingatlan iroda logó
1798 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Gyugy 2160 nm
7
4,9 millió Ft 2,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gyugy
Ingatlan iroda logó
2160 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Gyugy 2093 nm
1
5,3 millió Ft 2,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gyugy
Ingatlan iroda logó
2093 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Gyugy 20000 nm
20
295 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Gyugy
Ingatlan iroda logó
20000 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó mezőgazdasági ingatlan Gyugy, Külterület 300000 nm
1
790 000 Euro
289,14 millió Ft 963 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Gyugy, Külterület
300000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.