Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Gyúrói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Gyúrói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Gyúró

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Gyúró 125 nm
9
80 millió Ft 640 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyúró
Ingatlan iroda logó
125 m² terület
745 m² telek
4 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Gyúró 180 nm
20
149,8 millió Ft 832,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyúró
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
541 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Gyúró 130 nm
14
127,9 millió Ft 983,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Gyúró
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1800 m² telek
5 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Gyúró 202 nm
20
149,9 millió Ft 742,1 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Gyúró
Ingatlan iroda logó
202 m² terület
1198 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Gyúró 2178 nm
4
36,9 millió Ft
Eladó telek, Gyúró
Ingatlan iroda logó
2178 m² telek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Gyúró 2017 nm
3
25 millió Ft 12,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gyúró
Ingatlan iroda logó
2017 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Gyúró 1500 nm
3
17 millió Ft 11,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gyúró
Ingatlan iroda logó
1500 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Gyúró 5743 nm
2
30 millió Ft 5,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Gyúró
Ingatlan iroda logó
5743 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Gyúró 3986 nm
7
8,9 millió Ft 2,2 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Gyúró
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Gyúró, Külterület 117 nm
20
219,9 millió Ft 1,88 millió Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Gyúró, Külterület
Ingatlan iroda logó
14612 m² telek

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Gyúró 1492 nm
1
24,99 millió Ft 16,7 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Gyúró
1492 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.