Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Hajdúsámson-Martinkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Hajdúsámson-Martinkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Hajdúsámson-Martinka

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Hajdúsámson-Martinka 200 nm
1
139 millió Ft 695 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hajdúsámson-Martinka
200 m² terület
1296 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 hónapja
Eladó ház Hajdúsámson-Martinka 90 nm
16
76 millió Ft 844,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hajdúsámson-Martinka
90 m² terület
760 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 hónapja
Eladó ház Hajdúsámson-Martinka 97 nm
K
7
79 millió Ft 814,4 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Hajdúsámson-Martinka
Ingatlan iroda logó
97 m² terület
400 m² telek
4 szoba

Frissítve: 4 hónapja
Eladó ház Hajdúsámson-Martinka 76 nm
K
6
45,9 millió Ft 603,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Hajdúsámson-Martinka
76 m² terület
1100 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 7 napja
Eladó telek Hajdúsámson-Martinka 900 nm
K
3
16,9 millió Ft 18,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hajdúsámson-Martinka
Ingatlan iroda logó
900 m² telek

Frissítve: 12 napja
Eladó telek Hajdúsámson-Martinka 800 nm
1
22,9 millió Ft 28,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hajdúsámson-Martinka
800 m² telek

Feltöltve: 4 hónapja
Eladó telek Hajdúsámson-Martinka 800 nm
1
20 millió Ft 25 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hajdúsámson-Martinka
Ingatlan iroda logó
800 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.